Herhangi bir sebepten dolayı işler yolunda gitmedi mi? Sorun değil, biz hep buradayız. Eğer ürünle ilgili memnun olmadığınız bir durum olursa  çözüm süreci hemen başlatılır ve sorun hızlıca çözülür.  30 günün sonunda sorun giderilemezse, istenildiği takdirde ürün ücretsiz olarak iade alınır.

Üründe hata olmadığı halde ürünü değiştirmeye veya iade etmeye karar verirseniz, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde talebiniz gerçekleştirilir. Fakat bazı koşullarımız var:

Nakliye ile teslim edilen ürünlerden kurulumu yapılmış ya da özelleştirilmiş ürünlerde toplam tutarın %20’si özelleştirme/demontaj bedeli olarak alınır; eğer üründe herhangi bir özelleştirme yada kurulum yoksa geri alabilmemiz için toplam tutarın %15’u kadar iade hizmet bedeli (Taşıma ve nakliye) alınır.

Ürünün değişim ve iadesi için; öncelikle ürünün kesinlikle kullanılmaması ve yıpranmaması ve yatak, yastık gibi yapısı gereği kişiye özel ürünler olmaması gerekmektedir. Çünkü hijyenik sebeplerden dolayı bu ürünlerin iadesi sağlanamaz.

* 14 günün sonunda gelen iade talepleri garanti süreci içinde değerlendirilir.
* Outlet ve teşhir ürünlerinde iade ve değişim yapılmaz.
* Hediye çeki ile alınan ürünlerin iadesinde aynı limitte hediye çeki yeniden oluşturulur.

Nakliyeli ürünleri kendi teslimat ekibimiz iade alır. Ekibimizle kararlaştırılan günde iade işlemi için teslimat planlanır.

Eğer nakliye ile teslim edilen ürünlerin arasında zigon sehpa, halı, aydınlatma gibi teslimat türü ‘Kargoyla Teslimat’ olan herhangi bir ürün varsa, iade veya değişim sürecinde ürün kargoyla gönderilmelidir.

Kargo ile teslimat yapılan ürünlerde 14 gün içinde geri iade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. İade işlemi başladıktan hemen sonra iade kargo takip nosu tarafımıza bildirilmelidir.

Belirttiğimiz şartlara uygun olan ürünü değiştirmek ya da iade etmek için 0 (555) 009 94 34 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@somyahome.com ’a e-posta göndererek değişim/iade talebini bildirmeniz gerekmektedir. Kargoyla geri gönderilen ürünün değişim/iade talebi ürün tarafımıza ulaştıktan sonra hemen başlatılır.